KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5885286
nr 588 5286
Kanalmotiv från Venedig, 1859, bär signatur, 50 x 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 15 juni 2009